snp@snpautomotive.com
+90 (312) 385 52 10

Hakkımızda

Dünya üzerinde pek çok ülkeden, binlerce aracın, yüzbinlerce insanın kaliteli ve hızlı hizmet aldığı, memnuniyetin ve bol çeşitliğin bulunduğu yer, SNP otomotiv. Rekabetçi ortamların, küreselleşme ile hız kazandığı 1982 yılında kuruldu SNP Otomotiv. Markalaşma yatırımlarının Türkiye de de önemli hale geldiği bu yıllarda, tüketici beklentilerine uygun çalışmayı başlıca prensip olarak belirledi SNP Otomotiv.

Dünyanın önde gelen markaları için yedek parça İthalatı ve ihracatı yapan SNP, gelişen teknoloji ile uyumlu, yenilikçi yapısıyla dikey bir büyüme gerçekleştirdi. Günümüzde ise sorumluluklarından ödün vermeden sürekli hedef büyüten SNP otomotiv, 4 kıtadan, 30 farklı ülkeden binlerce müşteriye yüzlerce profesyonelin yardımıyla kaliteli ürün tedarik etmektedir.

Engin tecrübesi, kalitesi ve rekabetçi fiyatlarıyla dünya çapında prestij kazanan SNP ürünleri, uluslar arası üne sahip dünyanın bir çok ulaşım firması tarafından kullanılmaktadır.

SNP otomotiv her yeni ürün için tasarım ve AR-GE bölümünün liderliğinde proje ekipleri oluşturulup mühendislik planlaması yapılmaktadır. Yeni ürün dizaynın da önce ki ürünlerde elde edilen tecrübelerden, rakip analizlerinden, tedarikçi geri bildirimlerinden faydalanılır.

Kullanıma sunulan her ürün gelişime verilen önemin, kazanılan her takdir SNP kalitesinin simgesidir.

SNP uzmanları ham maddeden, ürün çıkışına kadar geçen süreç içerisinde, çok hassas kontrol, proses ve performans testleri uygulamak suretiyle ürün tasarım doğrulaması yapmaktadır. SNP, bu hassas çalışmanın göstergesi olan, Tuv, Saso ve Coc sertifikalarına sahiptir. Birçok ülke de bu sertifikalara sahip olmayan ürünleri satmak yasaktır.

Üretilen ürünler standartlara uygun çok kapsamlı kodlu ve düzenli raf sistemi olan stok depolarında istiflenerek müşterilere sevk edilmek üzere hazır bulundurulur. SNP’nin gurur duyduğu hızlı teslimat başarısının başlıca dayanağı bu stoklardır.

SNP otomotiv katıldığı fuarlarda en yeni ürünleri müşterilerin beğenisine sunarken, içinde ki inanç ve çalışma azmi ile yeni iş ortaklıkları kurmaktadır.

Çağdaş yönetim anlayışı, profesyonel ekibi ve tüm dünyadan iş ortakları ile hep birlikte daha iyi yarınlara

SNP otomotiv.